واتس اپ در حال کار روی پیام‌هایی است که پس از ۹۰ روز ناپدید می‌شوند.

واتس اپ در حال کار روی پیام‌هایی است که پس از ۹۰ روز ناپدید می‌شوند.

واتس اپ در حال کار روی پیام‌هایی است که پس از ۹۰ روز ناپدید می‌شوند. نوامبر گذشته، واتس اپ، پیام‌هایی را معرفی کرد که پس از ۷ روز ناپدید می‌شوند. چند ماه پیش کار بر روی پیام‌های "یکبار مشاهده" آغاز شد، که پس از یک بار مشاهده آن‌ها برای همیشه از بین می‌روند، (همانطور که از نام آن پیداست).

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جی اس ام آرنا، اکنون مشخص شده است که واتس اپ، گزینه دیگری را برای انقضای پیام اضافه می‌کند و مدت زمان اعتبار این پیام‌ها ۹۰ روز است؛ بنابراین هر زمان که همه این ویژگی‌ها از حالت بتا خارج شوند، منویی مشابه آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به شما ارائه می‌شود، جایی که می‌توانید بین "خاموش" (بنابراین پیام‌ها هرگز ناپدید نمی‌شوند) یا روشن بودن گزینه انتخاب کنید.

واتس آپ

درواقع شما انتخاب می‌کنید که گپ‌های شما پس از ۲۴ ساعت، ۷ روز یا ۹۰ روز ناپدید شوند. این گزینه انعطاف پذیری زیادی دارد، اما گزینه "۹۰ روز" فقط به بتای اندروید واتس اپ رسیده است (در آخرین نسخه ۲.۲۱.۹.۶ مشاهده شده است).

واتس اپ گاهی اوقات ویژگی‌های آینده را در قلمرو بتا برای هفته‌ها (و حتی ماه ها) حفظ می‌کند تا سرانجام آن‌ها را برای همه کاربران خود منتشر کند، بنابراین ما هنوز نمی‌دانیم که چه زمانی باید انتظار داشته باشید که این ویژگی برای همه در دسترس قرار گیرد. با این وجود، خوب است بدانید که روی آن کار می‌شود.

 

منبع

الکامکو

 


moreblog

1 Blog posts

Comments