Mobil 2021 için benzersiz zil sesleri.

Günümüzde mobil zil sesleri her zamankinden daha popüler hale geliyor. Tüm cihazlara uygun, kolayca arayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz binlerce çekici zil sesi.

Android, iPhone'lar ve diğer birçok mobil cihaz için ücretsiz zil seslerinin bugünlerde gelmesi nispeten kolaydır ve çoğu durumda kendi müzik çalarınızı rastgele çalan zil sesleri ile satın almaktan daha iyidir. Bazıları, gerçek bir ücretsiz indirme düğmesini bulamayacağınız kadar çok reklamlarla doludur, diğerlerinin çok az sayıda seçeneği vardır, o kadar sık ​​kontrol etmeye bile değmezler ve diğerleri sizi normal zil sesleri için dışarı çıkarır. Gerçekten ihtiyacınız olan şey, ihtiyacınız olan tüm zil seslerini içeren bir zil sesi indirme dizinidir, ancak hangisi en iyisidir? Öğrenmek için okumaya devam edin -de https://telefonzilsesleriindir.com/samsung-zil-sesleri/

Öncelikle, aldığınız zil seslerinin gerçekten orijinal olduğundan emin olmak istersiniz. Çoğu android telefon için zil sesleri lisanslı müzik dosyalarından yapılır, ancak bazıları inanılmaz derecede indirilmiş ses dosyalarından yapılanlar da dahil olmak üzere çok sayıda diğerleri vardır. Bu yasadışı sürümler genellikle en azından birkaç şarkı içerir, bu nedenle ücretsiz olduğunu bildiğiniz müzik çalan bir şey istiyorsanız, bunlar o değil. Zil sesinin kaliteli olup olmadığını anlamanın dosyanın boyutu, renk paleti, çizim ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yolu vardır. Dosya ne kadar büyük olursa o kadar kaliteli olur.

Ardından, zil seslerinin ne kadar özelleştirilebilir olduğuna bakmak isteyeceksiniz. Bazılarının hiçbir ayarı yoktur, yani onları indirdikten sonra, kendilerini sayısız başka zil sesi olarak kopyalarlar. Diğerlerinde, zil seslerinin size ve telefonunuza özgü olması için değiştirebileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz ayarlar vardır. Unutmayın, herhangi bir seçenek sunmayan bir siteden zil sesleri indirirseniz, muhtemelen çalmanız için benzersiz sesler olmayacaktır.

Google Asistan gibi bazı hizmetler, herhangi bir kaynaktan metin ekledikten sonra zil sesleri oluşturmanıza olanak tanıyan "uyarı tonları" adı verilen bir özelliğe sahiptir. Bu, farklı kelimeleri veya cümleleri karıştırarak benzersiz tonlar oluşturmayı kolaylaştırır ve özellikle bireysel gelen e-postalar için tonlar oluştururken kullanışlıdır. Farklı posta türlerine farklı sesler atayabilirsiniz, böylece gelenleri kontrol ediyorsanız, uygun bir mesajla birlikte melodi çalan bir zil sesi oluşturabilirsiniz.

Zedge, telefonunuza zil sesleri eklemenin bir başka mükemmel yoludur. Zedge uygulaması, önceden programlanmış yüzlerce zil sesine göz atmanıza ve çeşitli dijital müzik parçaları arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Zil seslerine ek olarak, Zedge uygulaması telefonunuz için arka plan müziği, hesap makinesi, hava durumu, haberler ve daha fazlasını sunar.

Android cihazlarınıza zil sesleri indirmek için internette çok sayıda harika zil sesi indirme sitesi bulunmaktadır. Bu siteler genellikle indirmek için ücretsiz zil sesleri sunar. Mevcut olan en fazla seçeneği ve seçeneği istiyorsanız, zil seslerini doğrudan telefonunuza indirmeniz önerilir. Zil seslerini doğrudan cihazınıza indirmek için adım adım talimatlar sunan birçok saygın site var. Bu, zil seslerini istediğiniz sıklıkta indirmenize, bunları kendi müzik seçimlerinizle özelleştirmenize ve istediğiniz kadar çok android cihazda kullanmanıza olanak tanır.


AgnesAgnes

1 Blog posts

Comments